Ślub Magdy & Maćka 2014

Na pewno ślub i wesele Magdy i Maćka był od początku wyjątkowy i nietradycyjny: mieli dwóch świadków, a nie świadka i świadkową, a zamiast zabaw i oczepin - mieli grill i stolik z piłkarzykami :) Całość utrzymana była w stylu amerykańskiego pikniku. Motyw przewodni konsekwentnie realizowali przez prawie rok, zbierając elementy dekoracji i inspiracje, które potem przeniosła do życia Anna Rutkowska z nakokarde.pl
Elementy amerykańskie były realizowane konsekwentnie: od cadillaca wiozącego parę młodą do kościoła, poprzez bukiet w kolorach flagi amerykańskiej, brownie i American pie w słodkim bufecie, aż po tort w kształcie Białego Domu i hamburgery w ogrodzie - prosto z grilla. I to właśnie "garden party" był centralnym punktem całej imprezy weselnej.
Całości nietradycyjnej oprawy dopełnia prośba pary młodej, by goście zamiast kwiatów przynieśli baloniki z helem! Zabawnie wyglądało to szczególnie w kościele, gdy w obok ław kościelnych powiewały dmuchane postaci Hello Kitty czy kucyków My Little Pony.

Atmosfera przez cały czas ślubu i wesela, ale także sesji plenerowej w ogrodzie wilanowskim, była pozbawiona zadęcia i patosu, a para młoda pomimo stresu ślubnego, przez cały dzień świetnie się bawiła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...