DevMeeting: aplikacje mobilne w C++ i OpenGL ES

Szkolenia z cyklu Devmeetings dedykowana są programistom aplikacji webowych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności o tworzenie gier oraz dla game developerów. Szkolenia służą też wzajemnym poznaniu osób z branży, posiadających solidny warsztat developerski i doświadczenie w projektach programistycznych. Inicjatywa jest naprawdę godna uwagi, ponieważ do tej pory nie spotkałem się z tak profesjonalnie zorganizowanym szkoleniem, a w dodatku całkowicie bezpłatnym.
W trakcie intensywnego szkolenia uczestnicy pracowali nad zbudowaniem zaawansowanej, dwuwymiarowej zręcznościówki, a także, zaznajamiali się z biblioteką OpenGL ES oraz warsztatem programowania gier i multimedialnymi możliwościami urządzeń mobilnych. Efektem całodniowych prac jest profesjonalna gra, która jest funkcjonalna na wielu różnych urządzeniach mobilnych.Damian i Dawid z Tequila Mobile:

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pracujemy i działamy w tej branży, jednak dotychczasowe szkolenia tego typu oferowane na rynku, prowadzone były w sposób bardzo wykładowy. Jedna osoba prezentowała określone zagadnienie i na tym się kończyło. Jednak tutaj możliwość wspólnej pracy nad projektem, jak i  bieżących konsultacji postępów naszej pracy z prowadzącym, są niezwykle pomocne i na pewno dają dużo doświadczenia w dalszej pracy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...